Witam. Lubisz czytać recenzje gier? Interesuje Cię granie aby mieć wszystkie osiągnięcia i zastanawiasz się czy ten właśnie tytuł zapewni Ci dobre doznania w tym temacie? A może sam lubisz skrobnąć coś od siebie po zdobyciu kompletu? W takim razie zapraszam do mojej grupy Steam: https://steamcommunity.com/groups/rec100cheevo
Naturalnie przyda się też wsparcie jako obserwator mojego Kuratora: https://store.steampowered.com/curator/38123333/
PS.1: Obecnie recenzje są wyłącznie w języku polskim.
PS. 2: Z racji niemal inwazji osób nieznających języka polskiego postanowiłem wprowadzić rygor i teraz obecność w grupie jest możliwa tylko po zaakceptowaniu prośby o przyjęcie albo otrzymaniu zaproszenia! Nadal jestem jednak otwarty na obecność osób bez polskiego obywatelstwa - jeżeli udowodnią umiejętność posługiwania się językiem polskim.
PS. 3: Jesteśmy już na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093256016064 !

3 years ago*

Comment has been collapsed.

Nadal żyjemy i wierzgamy. Może to tylko prolog, ale recenzja to recenzja. Oto ona w tym linku Scrapnaut: Prologue

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Wbrew przesądom i zabobonom świnie nie przynoszą pecha! Oto kolejna z moich recenzji: gra Card Hog.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Dzisiaj zakończyłem okres izolacji domowej. Więc moja uwaga rodacy: noście poprawnie maseczki, zachowujcie dystans, dezynfekujcie i wietrzcie mieszkania!

3 years ago*
Permalink

Comment has been collapsed.

trzymaj się i dużo zdrowia!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Dzięki, już jestem po, więc mam spokój na kilka miesięcy.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Deleted

This comment was deleted 2 years ago.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Bardziej ustawia mnie czytanie po polsku ze zrozumieniem, a w szczególności zamieszczanych recenzji. Podołasz rekrucie?

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Deleted

This comment was deleted 2 years ago.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

To wrzucaj prośbę o przyjęcie do grupy i witam na pokładzie!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Grupa mnie może trochę mniej interesuje, ale kuratora zaobserwowałam i na pewno będę korzystać :) Przy okazji, skoro gra już ukończona na 100% to można by w recenzji wspomnieć o tym, jak trudno jest ją scalakować :)

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Czasami daję znać - przykładowo jeżeli osiągnięcia są z tych, których robienie śni się po nocach.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Właśnie jako grupa osiągnęliśmy liczbę ponad 100 osób! Pragnę zaznaczyć, że mamy jeszcze sporo miejsca dla kolejnych - wystarczy, że lubicie czytać recenzje albo zaliczać komplet osiągnięć z gier, znajomość polszczyzny również wskazana, ale skoro to czytasz... Cieszę się, że jest nas już tylu!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Niedawno ukończyłem i zrecenzowałem Sleeping Dogs: Definitive Edition, więc serdecznie zapraszam do lektury! Spodobało się czytanie? To zapraszam też do grupy i obserwowania kuratora (linki dostępne w pierwszym poście tego tematu czyli na górze)!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Mamy już ponad setkę recenzji jako kurator!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Nawzajem z okazji 24 grudnia!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Witam,
chętnie dołączę i poczytam recenzje :)

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Jasne, zaakceptowałem prośbę.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Dziękuję! Świetna recenzja Binding of Isaac, oby tak dalej :)

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Z tą to chyba wspiąłem się na szczyt własnych możliwości, ale spróbuję.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Lepiej późno niż kastetem między oczy... Udanego 2021!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

To się zapomniałem...! Napisałem już dwie recenzję, ale przez tą nieszczęsną skromność mojej osoby nie podzieliłem się z Wami tą informacją, ale wpadka! Tak więc tym razem hurtowo, bo mam dwie: Middle-earth™: Shadow of Mordor™ oraz To the Moon. Obiecuję poprawę, to był naprawdę przedostatni raz!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Mały tytuł, ale wielkie żale czyli moja kolejna recenzja, tym razem Hentai Beach .

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Dla odmiany recenzja czegoś prawdziwie wartościowego czyli Finding Paradise. Musiałem się odchamić po brudzie poprzedniego tytułu.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Do kompletu jeszcze recenzja A Bird story. Miłej lektury w ten zimny dzień!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Fajnie :D

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Miesiąc łowienia osiągnięć aby wreszcie przyjść do Was z recenzją. Oto długo oczekiwana i z utęsknieniem wypatrywana recenzja Talisman: Origins !

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Co tam miesiąc, tutaj znowu było sporo czekania aż zrobię 100% osiągnięć, ale oto recenzja Yakuza 3 Remastered, czas zabrać się za kolejne części serii!

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Myśleliście , że kolejny miesiąc nie będzie recenzji, co? A tu kolejna, gra dla dorosłych osób, miłej lektury.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Myśleliście, że kolejny tydzień nie będzie recenzji, co? A tu kolejna, przy okazji nowa twarz w ekipie. Gromkie brawa na zachętę dla niego i miłej lektury: Wolfenstein: the New order.

3 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Po niecałym roku istnienia jako grupa otrzymaliśmy grę w ramach programu kuratorskiego: Apollo in Outer Space. Nie wiem kiedy i czy zdołam zrecenzować, to chociaż uhonoruję ten gest wzmianką tutaj i ówdzie. Twórcom gry serdecznie dziękuję!

2 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Ja znać polski, chcieć do grupa! 😊

A tak serio, leży mi motyw przewodni, zawsze jak widzę osiągnięcia, włącza mi się zbieractwo natrętne i staram się złapać ich ile tylko dam radę. 😅

2 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Witam w grupie, powodzenia w pielęgnowaniu pikselowego zbieractwa!

2 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Dzisiaj recenzja gry paragrafowej Forest of Doom, zapraszam do lektury!

2 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Lepiej późno niż wcale, dzisiaj recenzja kanonu gier indie czyli Machinarium, zwyczajowo zapraszam do lektury!

2 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Dwie recenzje w cenie jednej czyli Marvel Puzzle Quest oraz Big Brain Wolf. Lektura to będzie sama przyjemność, słowo!

2 years ago
Permalink

Comment has been collapsed.

Sign in through Steam to add a comment.